W niedzielę o godz. 17.30 Energa AZS Koszalin podejmie KPR Ruch Chorzów.

Spotkanie “Energetycznych” z “Niebieskimi” zapowiada się na niezwykle ciekawie. Drużyny te sąsiadują w tabeli PGNiG Superligi Kobiet /Energa na 6 miejscu, Ruch na 7/, mając identyczny dorobek punktowy.

Koszalinianki wystąpią w tym meczu osłabione brakiem Sary Garovic, która ma problemy zdrowotne.

Ruch to drużyna nieobliczalna, która wygrać może z każdym przeciwnikiem /choćby wygrana z Vistalem Gdynia 26-23/.

Faworytem spotkania jest na pewno nasza drużyna, gdyż przemawia za nią atut własnego parkietu. AZS jeszcze nie przegrał w tym sezonie w hali przy ul. Śniadeckich i niewątpliwie będzie chciał kontynuować dobrą passę.

W odniesieniu kolejnego zwycięstwa pomagać będą Enerdze koszalińscy kibice, których spodziewana liczba to – 2000 osób.

Dla tak fantastycznych kibiców przygotowaliśmy wraz ze sponsorem meczu tj. Franciszek Dubnicki Sp.z o.o. i patronem medialnym gk24.pl kilka atrakcji.

Po raz pierwszy kibice będą mogli wybierać najlepszą zawodniczkę Energii AZS Koszalin w meczu z Ruchem Chorzów, za pomocą sms-ów. Głosowanie będzie odbywało się poprzez wysłanie na numer 72355 SMS-a o treści : AZS.x (gdzie x to numer zawodniczki). Zawodniczka, która otrzyma najwięcej głosów zostanie zawodniczką meczu /koszt SMS-a to: 2,46 z VAT/. Nagrodą dla zawodniczki będzie dwuosobowy weekend SPA w Dolinie Charlotty, a o wygodę dojazdu do SPA zadba Franciszek Dubnicki Sp. z o.o.

Sponsor meczu przygotował również nagrodę specjalną dla zwycięzcy konkursu dla kibiców. Konkurs polega na wypełnieniu ankiety i dokończeniu zdania : “Nowe Renault Twingo zawrotnie zwrotne ……”.Ankiety znajdą Państwo przy wejściu do hali, tam też będzie można wrzucić je do specjalnie przygotowanych skrzynek. Konkurs zostanie rozstrzygnięty w przerwie meczu, a nagrodą będzie kolacja w Park Caffe z wybraną zawodniczką Energii AZS Koszalin !!! /regulamin konkursu na stronie www.dubnicki.com.pl/

Spotkanie będzie transmitowane na żywo w telewizji Polsat Sport !!!

Pin It on Pinterest