Już 8 listopada o godzinie 17:00 ENERGA AZS Koszalin rozegra spotkanie z drużyną SPR Pogoń Baltica Szczecin. Będzie to mecz IX kolejki PGNiG Superligi Kobiet w Piłce Ręcznej.

Najbliższe spotkanie będzie ostatnim w tym roku „meczem u siebie”- wszystkich fanów piłki ręcznej\ zapraszamy do Hali Widowiskowo-Sportowej w Koszalinie. Kibiców prosimy o doping w barwach drużyny, zatem „wszyscy na zielono”!

Jeszcze nigdy koszaliński zespół na tym etapie rozgrywek nie plasował się tak wysoko. Zajmowane obecnie trzecie miejsce w tabeli to niekwestionowany sukces tej drużyny. 
Stawka meczu jest bardzo wysoka – “Energetyczne” zawalczą o utrzymanie wysokiej 3 lokaty po I rundzie PGNiG Superligi Kobiet !

Bilety na mecz w cenie 10 zł oraz 5 zł (ulgowy) dostępne są w czwartek-piątek w godz. 16.00 – 18.00 lub w dniu meczu w godz. 14.00 – 18.00 w kasach Hali Widowiskowo-Sportowej przy ul. Śniadeckich 4 w Koszalinie. Zachęcamy również do korzystania z możliwości zakupu biletów on-line: https://bilety.hala.koszalin.pl/

Jeszcze w tym roku, tj. 15 listopada koszalinianki zagrają mecz na wyjeździe z SPR Olkusz, w ramach X kolejki PGNiG Superligi Kobiet w Piłce Ręcznej.

Przypomnijmy, że w spotkaniu rozegranym awansem z 22 listopada Energa AZS Koszalin rozgromiła na własnym parkiecie MKS Piotrcovię Piotrków Trybunalski 36-23. Natomiast w terminie meczu z XI kolejki PGNiG Superligi – 22 i 23 listopada ENERGA AZS Koszalin dwukrotnie w Turcji zmierzy się z Ardesen GSK w III Rundzie EHF Challenge Cup.

Pin It on Pinterest