1400 dzieci uczestniczyło w tegorocznych “Mikołajkach na sportowo” w Hali Widowiskowo-Sportowej w Koszalinie. Do udziału w wydarzeniu zaproszone zostały dzieci z koszalińskich przedszkoli. Podczas zabawy najmłodsi wzięli udział w kilku konkurencjach sportowych, w tanecznej zumbie poprowadzonej przez instruktorkę fitness Annę Wojnarowską, jak również w prelekcji na temat bezpieczeństwa w ruchu drogowym, którą poprowadzili funkcjonariusze Komendy Miejskiej Policji w Koszalinie.

– Wystosowaliśmy specjalne zaproszenie do Świętego Mikołaja, który zapewnił nas, że 5 grudnia pojawi się w naszym obiekcie. Dotrzymał słowa… – mówi Łukasz Bednarek dyrektor Hali Widowiskowo Sportowej. – Każdy z uczestników otrzymał prezent i słodki upominek, a przedszkola zaproszenia na mecze ligowe dwóch ekstraklasowych drużyn – dodaje Bednarek. 

W rolę opiekunów grup wcielili się zawodowi sportowcy: piłkarki ręczne Energa AZS Koszalin oraz koszykarze AZS Koszalin. Nie obyło się bez pamiątkowych zdjęć przedszkolaków z zespołami. Ponad dwugodzinną zabawę prowadzili Damian Zydel i Dariusz Dworaczyk.

[iframe width=”560″ height=”315″ src=”https://www.youtube.com/embed/B9dXuH_tfd0″ frameborder=”0″ allowfullscreen ]

Pin It on Pinterest