W niedzielę 5 marca br. piłkarki ręczne Energa AZS Koszalin ponownie zmierzą się z drużyną MKS Selgros Lublin. Mecz ten, w ramach 20. kolejki PGNiG Superligi Piłki Ręcznej Kobiet, rozegrany będzie o godz. 17:00 w Hali Widowiskowo-Sportowej w Koszalinie.

Spotkanie z wielokrotnym Mistrzem Polski, w rozgrywkach 1/4 finału o PGNiG Puchar Polski, skończyło się minimalną przegraną. Pucharowy pojedynek Energetyczne zakończyły bowiem wynikiem: Energa AZS Koszalin 27-28 MKS Selgros Lublin (15-15).

Z szacunkiem i respektem podchodzimy do Mistrza Polski, ale zrobimy wszystko żeby punkty zostały w Koszalinie. Ostatni mecz pokazał, że mamy świetny zespół, bardzo dobre zawodniczki i możemy powalczyć z najlepszymi– powiedziała Anita Unijat, pierwszy trener drużyny Energa AZS Koszalin. Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców, miłośników piłki ręcznej na kolejny, bardzo ważny dla nas pojedynek– dodał Roman Granosik, Wiceprezes klubu Piłka Ręczna Koszalin SA – wszyscy wiemy jak ważne jest wsparcie i doping naszej widowni.

Kolejne terminy spotkań zespołu Energa AZS Koszalin- rozgrywanych w Hali Widowiskowo-Sportowej w Koszalinie:

 

5.03.2017, godz. 17:00

Energa AZS Koszalin – MKS Selgros Lublin

  1. kolejka PGNiG Superligi Piłki Ręcznej Kobiet

22.03.2017, godz. 17:30

Energa AZS Koszalin – MKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski
22. kolejka PGNiG Superligi Piłki Ręcznej Kobiet

Pin It on Pinterest